Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı  |   | 

Künye

Genel Yayın Yönetmeni & Sorumlu Müdür : Ahmet AKKUŞ

Haber İrtibat Merkezi : Kamumemurlar.com haber, ilan, forum,reklam ve diğer servislere ilişkin bilgi talepleri, tekzip,düşünce ve önerileriniz için ilankamumemurlar@hotmail.com  iletişim adresimizi kullanınız.

Reklam : Reklam için ilankamumemurlar@hotmail.com adresimizi kullanınız.

Yasal Uyarı : © Copyrigth 2013 Kamumemurlar.com. Bütün hakları saklıdır. Kamumemurlar.com’un yazılım,haber,resim,röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları  Kamumemurlar.com’a aittir.Bunlar  Kamumemurlar.com’un izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Fesih : Herhangi bir zamanda ve hiç bir uyarı ve ihtara gerek olmaksızın Kamumemurlar.com uygun gördüğü takdirde ve hiç bir gerekçe göstermeden web sitesini kullanımınızı veya web sitesine erişiminizi engelleyebilir.Kurallar ekleyip veya kaldırabilir.İstediği zaman değişebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kamumemurlar.com bilgi talepleri,tekzip,düşünce ve önerileriniz için ilankamumemurlar@hotmail.com iletişim adresini kullanınız.

Sorumluluk : Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Kullanım ve Gizlilik Şartları : Kullanım ve Gizlilik Şartlarını lütfen okuyunuz! ” Kullanım ve Gizlilik Şartları ”

Künye Notu : Kamumemurlar.com basın – yayın meslek ahlak ve ilkelerine uymaya söz vermiştir.

Cevap Yaz